دوست ایده آل برای متولدین ماه ها

روانشناسی 20 آگوست 2018 بدون دیدگاه

دوست ایده آل برای متولدین ماه ها

دوست ایده آل فروردین ماهی ها

دوست ایده آل فروردین ماهی ها

فروردین ماهی ها در دوستی عاشق تضاد هستند. فروردین ماهی ها سخنور، فعال و گاهی اهل مبارزه هستند. پس متضاد این ماه میتواند مهر ماه باشد.

هر دو درس هایی درباره تغییر و آرامش یاد می گیرند و میتوانند به یکدیگر آموزش دهند. مهر ماهی با تغییر مشکل دارد و فروردین ماهی نمیتواند بدون تغییر زندگی کند.

فروردین ماهی نیاز دارد که آرامش بیشتری در زندگی خود ایجاد کند و مهرماهی تلاش میکند آن را حفظ کند.

با این حال، به دلیل اینکه فروردین ماهی و مهر ماهی ویژگی های متضادی دارند، برخی ثابت میکنند که ممکن است مخالف هم باشند.

به همین دلیل است که فروردین ماهی ها و مهر ماهی ها معمولا دوستانی عالی برای یکدیگر خواهند بود. هر دو هیجانزده و دارای روحیه ای خستگی ناپذیرند.

دوست ایده آل اردیبهشت ماهی ها

دوست ایده آل اردیبهشت ماهی ها

برای یک اردیبهشت ماهی آسان است که کنترل خود را از دست دهند. حال چه در رویاپردازی و چه در خشم. به همین دلیل است که متولدین این ماه به کسی نیاز دارند که آنها را به دنیای واقعی برگرداند. مانند یک شهریور ماهی.

اردیبهشتی ها معمولا به شدت وفادارند و با شهریوری های صادق بسیار خوشحال خواهند بود. زیرا صداقت و عملگرا بودن آن ها را تصدیق میکنند.

اردیبهشتی ها تا ابد از کمک دوستان شهریوری خود قدردانی خواهند کرد و در مقابل با آنها مهربان خواهند بود.

دوست ایده آل خرداد ماهی ها

دوست ایده آل خرداد ماهی ها

خرداد ماهی بیشتر از هر ماهی با متولدین ماه خود تطبیق پیدا میکنند. آنها افرادی اجتماعی هستند که در زندگی به دنبال نوعی شبیه خود به عنوان دوست میگردند.

یک خرداد ماهی ترجیح میدهد با بهمن ماهی ها و بقیه خردادی ها همنشینی داشته باشد تا از بی حوصلگی و ملالت دور باشد. یک خرداد ماهی زمانی راضی میشود که زندگی یک جور نباشد و هیجان داشته باشد.

به هر حال، یک خردادی را دست کم نگیرید. در حالی که ممکن است جزء پایه های ثابت مهمانی ها باشند،

آنها همچنین میتوانند هیجان و رضایت را در فعالیت های ذهنی نیز پیدا کنند. بهترین دوست آنها باید بتواند در همه سطوح با آنها همراهی کند.

دوست ایده آل تیر ماهی ها

دوست ایده آل تیر ماهی ها

تیر ماهی ها نیز گروه دیگری از افرادند که معمولا با هم گروهی های خود دوست میشوند.

آنها قدردان یکدیگر هستند و برای هم ارزش قائلند و همیشه میتوانند یکدیگر را در یک اتاق پیدا کنند.

رادارِ احساسیِ یک تیر ماهی استثنایی عمل میکند. پس برای آنها ساده است که بفهمند با چه کسانی میتوانند ارتباط برقرار کنند و با چه کسانی نه. تیرماهی ها همچنین میتواند ارتباطات جالبی با دی ماهی ها که ماه مخالف خودشان است،

برقرار کنند. هر دو متولیدن این دو ماه ثبات و مقدس بودنِ خانواده را تحسین میکنند.

با این حال، این دو ماه به دلیلی متضاد یکدیگر هستند: یک دی ماهی اصلا به اندازه ی یک تیر ماهی حساس نیست.

دوست ایده آل مرداد ماهی ها

دوست ایده آل مرداد ماهی ها

مرداد ماهی ها و بهمن ماهی ها دو ماه بسیار کاریزماتیک هستند. طبیعیست که به یک زوج قدرتمند تبدیل شوند.

مردادی ها و بهمنی ها نمیتوانند وجود یکدیگر را به عنوان دوست نادیده بگیرند.

اگرچه مردادی ممکن بعضی اوقات دوست بهمنی خود را به چشم یک شخص منزویِ آزاردهنده ببیند، آنها قرارهای نانوشته ای برای وفاداری با هم خواهند گذاشت،

حس شوخ طبعی فوق العاده ای را به اشتراک گذاشته و میتوانند در هر شرایطی با هم زمان خود را به شادی سپری کنند.

همچنین، مرداد ماهیِ نترس و دوست داشتنی، بهمن ماهی را به خاطر شخصیت و خودِ واقعیِ فوق العاده اش تحسین می کند.

دوست ایده آل شهریور ماهی ها

دوست ایده آل شهریور ماهی ها

شهریور ماهی ها عاشق اینند که بتوانند برای دوستانشان مفید واقع شوند. مخصوصا هنگامی که نیاز به حمایت عاطفی داشته باشند.

شهریور ماهی ها از لحاظ صداقت و کمک کردن از ۱۰ امتیاز ۱۰ میگیرند.

به همین دلیل متولدین این ماه بیشتر از هر کسی مناسبِ دوستی با تیر ماهی های حساس و اردیبهشتی های وفادار هستند. متولدین این ماه ها

همچنین به یک دلیل دیگر به خوبی باهم ارتباط برقرار میکنند:

شهریور ماهی ها انتظار دارند در مقابل رفتار خود، رفتار متقابل ببینند و تیر ماهی و اردیبهشتی ها معمولا این کار را انجام میدهند.

دوست ایده آل مهر ماهی ها

دوست ایده آل مهر ماهی ها

مهر ماهی ها افرادی بسیار آرام هستند و به سادگی دوست پیدا میکنند.

مهر ماهی علاقه دارند دوستانی داشته باشند که با آن ها راحت بوده و بتوانند خودشان باشند.

به دلیل اینکه متولدین این ماه به سیاست مداری و روشنفکری شناخته میشوند، میتوانند ویژگی های خوبی را در متولیدن سایر ماه ها پیدا کنند.

به هر حال هر از چند گاهی، مهر ماهی ها دوست دارند برای آن همه کارهای سختی که انجام می دهند، مورد نوازش و رفتار خوب قرار گیرند.

آن ها نیاز به تحسین شدن خود را به چالش میکشند و طرفداران خود را ترجیح می دهند. پس با کسانی همنشینی می کنند که به آن ها بگویند چقدر فوق العاده اند. مثل یک اردیبهشت ماهیِ مهربان و بخشنده.

دوست ایده آل آبان ماهی ها

دوست ایده آل آبان ماهی ها

آبان ماهی ها به دوستی های عمیق و پایدار نیاز دارند. متولدین این ماه میخواهند دوستانشان را بیشتر از هر کسی بشناسند و ارتباطات خود را به شدت جدی میگیرند.

به دلیل اینکه آبان ماهی ها دوستان پر شور و شوقی هستند، بیشتر با کسانی ارتباط خوبی برقرار میکنند که آنها نیز این ویژگی را داشته باشند.

یک آبان ماهی معمولا با یک اسفند ماهی به عنوان بهترین دوستش خوشحال خواهد بود. اسفندی ها به آنها اجازه می دهند خودشان باشند و اینکه چگونه بیخیال شوند.

یک اسفندی آبان ماهی را حمایت می کند ولی در عین حال مقداری از عصبی بودن او را کم میکند که میتواند اتفاق خوبی باشد.

دوست ایده آل آذر ماهی ها

دوست ایده آل آذر ماهی ها

آذر ماهی ها ماجراجوهای بزرگی هستند. بدین ترتیب، به همراهانی نیاز دارند که علاقمند و آماده شروع هر کاری باشند. به همین دلیل است که بهمن ماهی ها و فروردینی ها بهترین دوستان ممکن برای متولدین این ماه هستند.

متولدین این سه ماه، ماجراجوهای علاقمندی هستند که یکدیگر را هیجان زده می کنند و همه را ترغیب میکنند که از زندگی لذت ببرند و ریسک کنند.

همگی در کل صادق و رُک هستند. بین متولدین این سه ماه، آذر ماهی، خوش قلب ترین است. ولی این بدان معنا نیست که انسان های محکمی نیستند.

دوست ایده آل دی ماهی ها

دوست ایده آل دی ماهی ها

معمولا برای دی ماهی ها سخت است که با بقیه مردم کنار بیایند. در عوض به افرادی نیاز دارند که آن ها را درک کند و با آن ها صادق باشد و به آن ها بیاموزد چگونه وجود خود را ابراز کنند.

شهریور ماهی ها بیشتر از متولدین هر ماه دیگری به دی ماهی ها از لحاظ دید عاقلانه شان به دنیا شبیه اند. همچنین دی ماهی ها از خود گذشتگی شهریوری ها را تحسین میکنند.

دی ماهی ها در زمینه نصیحت کردن و تهعد از ۱۰ امتیاز ۱۰ می گیرند.

با این حال، اگر یک دی ماهی کسی را ملاقات کند که بیش از حد به خودش شبیه باشد، ممکن است کارشان به دعوا بکشد. به همین دلیل، اسفند ماهیِ آسان گیر و در عین حال مهربان، میتواند دوست خوبی باشد.

دوست ایده آل بهمن ماهی ها

دوست ایده آل بهمن ماهی ها

بهمن ماهی ها خلاق هستند و از مسائل اتفاقی الهام می گیرند. به همین دلیل علاقه دارند با افرادی دوست باشند که نبوغ  روحیه شکست ناپذیر آن ها را تحسین کنند.

رهبرانی مثل فروردینی ها و مردادی ها، بهمن ماهی را به دلیل تواناییشان در محبوب کردنِ چیزهای جدید دوست دارند. خردادی ها و اسفندی ها نیز بهمنی ها را به دلیل خلاقیتشان تحسین میکنند.

بهمن ماهی ها دوست دارند آزاد باشند و از طرف دیگران احساس خاص بودن کنند. به همین دلیل متولدین ماه های تحت تاثیر عنصر آب را که سریعا این کار را انجام می دهند، دوست دارند.

دوست ایده آل اسفند ماهی ها

دوست ایده آل اسفند ماهی ها

اسفند ماهی ها و بهمن ماهی ها خیلی خوب با هم کنار می آیند. چون هر دو روحیه های آزادی دارند.

آن ها با هم از عهدۀ هر کاری بر می آیند.

برای متولدین بقیه ماه ها درک کردنِ یک اسفند ماهی به اندازه یک بهمنی آسان نیست. طبق گفته فالکنر، میتوانید مطمئن باشید که یک اسفند ماهی به سادگی با یک اسفند ماهی دیگر دوست نخواهد شد.